Apartament w Mechelinkach – świetna alternatywa dla osób, które planują odwiedzić Trójmiasto

Apartament w Mechelinkach to bardzo dobra opcja dla osób, które zamierzają przyjechać do Trójmiasta. Usytuowany jest w pobliżu Rewy oraz Gdyni. Unowocześnione oraz szykownie urządzone mieszkanie pozwoli każdemu czuć się znakomicie. Nie trzeba więcej rezerwować pobytu w droższych obiektach hotelowych, w jakich w dodatku jest tłoczno.

A można liczyć na znacznie większą swobodę. To doskonała opcja dla osób, które uwielbiają odpoczywać w ciszy, a pomimo to będzie zależało im na bliskiej lokalizacji znanych nadmorskich miasteczek. Przestronne mieszkanie jest w całości do wykorzystania przez gości. Mogą oni z niego skorzystać tak jak tylko mają chęć. Apartament wygląda jak piętrowa rezydencja. Parter to pokój dzienny z kuchnią, mniejsza łazienka oraz jedna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Świetnym rozwiązaniem jest taras na dachu, pozwalający na komfortowy odpoczynek. Można się na nim opalać, unikając tym samym zatłoczonej plaży.

Apartament Mechelinki jest miejscem, w jakim idealnie będą czuły się jednocześnie osoby samotne, podróżujące w parach, z rodzinami, jak i ze znajomymi. Dwupiętrowe mieszkanie ma całkowitą powierzchnię 108, 18 metrów kwadratowych. Taras to aż 56 m2.

Apartament ten jest doskonałym wyjściem dla osób, które chcą spędzać czas wolny nad polskim morzem, abstrahując od tego, jakie preferują czynności w wolnych chwilach. Pobyt można zarezerwować online lub telefonicznie: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby meldujące się w apartamencie Mechelinki dostają wybrane miejsce postojowe, w garażu zamkniętym na pilota.

Wysokie bezpieczeństwo oddziałuje również na komfort podróżowania. Mieszkanie można zarezerwować w prosty sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na witrynie. Nowoczesny i komfortowy apartament z trzema sypialniami to miejsce przeznaczone dla osób, którym spokojna atmosfera nie pozostaje obojętna.