Dezynfekcja zrealizowana przez firmę BIOS

Oferta firmy BIOS dla przedsiębiorców zawiera podobne usługi jak w przypadku klientów indywidualnych. Dotychczasowo na usługi jakimi są odpluskwianie zdecydowały się: zakłady produkcyjne w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, magazyny zbożowe, placówki służby zdrowia, punkty sprzedaży, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty użyteczności publicznej.

Usługi powiązane z dezynfekowaniem, dezynsekcji oraz usługi usuwania szkodników przeznaczone dla przedsiębiorców są częściej wykonywane aniżeli dla klientów prywatnych. Ekologiczne, skuteczne i bezpieczne wyraźnie oddziałują na czystość w zakładzie pracy oraz stają się niezbędne podczas okoliczności niespodziewanych.

Eksperci z BIOS od dwóch dekad są bezkonkurencyjni w branży. Każda dezynfekcja w budynkach w jakich jest to wskazane przywraca czystość mikrobiologiczną na danym obszarze. O ile natomiast klient biznesowy będzie zmagać się ze szkodliwymi owadami, może skorzystać z usługi dezynsekcji. Inne usługi z jakich mają możliwość korzystać przedsiębiorcy to: usuwanie gniazd os oraz szerszeni, zwalczenie pluskwy domowej, odkomarzanie i zwalczanie much, usuwanie alergenów, zwalczenie prusaków i karaluchów oraz osuszenie i odgrzybianie budynków.

W obiektach hotelowych substancje wywołujące alergię usunięte są przy zastosowaniu nowoczesnej techniki Allergoff PRO. To pozwoli wyciszyć alergeny kurzu. nawet na pół roku. Jeśli ktoś pierwszy raz korzysta z usług podanej firmy to może dowiadywać się sporo w temacie współpracy z witryny internetowej. Oferta biznesowa jest oddzielnie przedstawiona, wobec czego nie trzeba tracić czasu na poszukiwania. Można również konsultować się z pracownikami, którzy dokładnie będą prezentować usługę na jakiej będzie zależało klientowi i dookreślą, ile czasu zajmie jej zrealizowanie. To pozwoli prędzej podjąć decyzję o zdecydowaniu się na współpracę.