Nowatorskie nastawienie do realizacji projektów wnętrz

Nowatorskie podejście do kreowania projektów wnętrz to domena studia ZEN. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów indywidualnych, czy dla przedsiębiorców. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, lecz https://www.zen-art.eu/ udzieli wsparcia w wyborze mebli oraz kompletnego wyposażenia.

W wypadku niewielkich powierzchni specjaliści dbają o to, by utrzymana była przestronność. Z kolei jeżeli pomieszczenia są większe, dba się o zachowanie spójnej aranżacji pod kątem wyposażenia i koloru. Z uwagi na to, że realizacja projektu jest wszechstronna i odbywa się etapami, można spodziewać się że wszystko przebiegnie sprawnie. Team architektów specjalizuje się w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, ale też tradycyjnych.

Jeśli zaś klient chciałby uzyskać projekt oryginalny, to eksperci nie boją się zaproponować wizualizacji z różnych nurtów architektury. Profesjonalizm, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu i nietuzinkowe rozwiązania to cechy, jakimi sugerują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, aby nabrać o tym przekonania. Poza architektami wnętrz nad codzienną pracą czuwają także eksperci zajmujący się obsługą realizacji inwestycji. Wiedza na temat branży oraz reguł designu sprawia, że cały zespół wykonuje własne obowiązki rzetelnie.

Studio nawiązuje współpracę z firmą KAMAR, w zakresie realizacji mebli na wymiar. To spełnia oczekiwania klientów. Elementy umeblowania są wykonane zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla różnych firm. Wszystko zrobione jest rzetelnie i zgodnie ze wstępnymi ustaleniami. Wykonywane mogą zostać: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble do łazienki, regały i biblioteki, meble biurowe a także różne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą oczekiwać na dowóz i montaż zamówionych elementów umeblowania. To powoduje, że są usatysfakcjonowani ze świadczeń.