Właściwości tynku akrylowego, oferowanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST

Solidne tynki do robienia elewacji zewnętrznych oferuje marka GREINPLAST. Tynki akrylowe posiadają wyjątkowe właściwości, pozwalające na uzyskanie jak najlepszych efektów. Wszystkie tynk akrylowy można bez problem nałożyć. Tynk powstały na bazie nowoczesnych technik nadaje się do ułożenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz pozostałych.

Tynk akrylowy można nakładać po 28 dniach od położenia podłoża. W dodatku ten rodzaj tynku idealnie sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum 3 dniach od ich wykonania. Zaprezentowany produkt to spójny element zestawu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw jest udostępniona przez wytwórcę i można się z nią obeznać na stronie www.

Jeżeli kupujący mają takie życzenie, mogą być wykonane zlecenia indywidualne pod względem barwy tynku. To daje pewność, że abstrahując od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można spodziewać się, że z pomocą konkretnej firmy da się to uzyskać. Tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kilogramów. Kupujący interesujący jego zakupem mogą obeznać się z opisem na stronie internetowej. Do ich wglądu zostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu.

W przypadku dodatkowych zapytań można kontaktować się z obsługą klienta. Z uwagi na prędkość i łatwość aplikowania, tynk akrylowy stosuje się nad wyraz często. Opłaca się zdecydować na taki określony preparat, aby mieć pewność jak najlepszej jakości. Ze względu na to, że w jego formule znajduje się specjalna kombinacja środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten typ tynku jest umieszczony. Oznacza to, że nowoczesny tynk cienkowarstwowy może być nałożony w każdych warunkach środowiskowych.